درباره ما :

فعالیت خود را در دنیای اینترنت از سال 1384 با ثبت شرکت تجارت الکترونیک رایکا تندیس پارسه و در همان زمان با راه اندازی سایت RTP که مخفف حروف اول نام شرکت (RAYKA TANDIS PARSEH) بود آغاز کردیم .

سایت RTP

آغاز فعالیت فروشگاه اینترنتی RTP :

در آن زمان بدلیل نبود راه حل های مناسب برای پرداخت های اینترنتی ، تصمیم گرفتیم ابتدا فروشگاه اینترنتی را با تبلیغات محصولات آغاز کنید تا در آینده نزدیک بتوانیم فعالیت فروش اینترنتی هم داشته باشیم که خوشبختانه چند ماه بعد از آغاز کار ، با شرکت رهنما به عنوان اولین شرکت تجارت الکترونیک ایران که امکانات پرداخت اینترنتی و رابط پستی را برای فروشگاه های اینترنتی فراهم کرده بود ، آشنا شدیم و توانستیم جز اولین فروشگاه های اینترنتی ایران باشیم که امکانات پرداخت اینترنتی را انجام می داد.

طبیعتا در آن زمان کمتر کسی به خرید محصولات از اینترنت اعتماد می کرد و این موضوع کار ما را کمی سخت کرده بود . ولی توانستیم با ارتباط با فروشگاه های سنتی و حضور در نمایشگاه های مختلف در کلان شهرهای ایران مانند : تهران ، شیراز و مشهد ، به نتایج خوبی برسیم .

بعد از چندین سال فعالیت در دنیای اینترنت ، سیل عظیمی از فروشگاه اینترنتی ، فعالیت خود را به یکباره آغاز کردند که در راس آنها هم می توان از فروشگاه پرقدرت دیجی کالا ، بامیلو و چند فروشگاه اینترنتی دیگر نام برد . با نیروی انسانی اندکی که داشتیم توان رقابت با این غول های اینترنتی را نداشتیم و بالاخره فروشگاه اینترنتی RTP به فعالیت خود پایان داد.

آغاز فعالیت پورتال جهانگردی پارسا :

مدت کوتاهی بعد با دانشجویان رشته جهانگردی دانشگاه شیراز آشنا شدیم و با همکاری این عزیزان ، پورتال جهانگردی پارسا (www.parsacity.com) با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات گردشگری راه اندازی شد . بخشی از فعالیت های این پورتال در طی چندین سال می توان به: برگزاری مسابقات عکاسی در طی سه سال به صورت مداوم ، طراحی فروشگاه اینترنتی تابلو عکس ، راه اندازی بخش های مختلف از جمله بخش سفرنامه نویسی ، گردشگری غذا ، بخش های ایرانگردی و جهانگردی اشاره کرد.

فعالیت های پورتال جهانگردی پارسا

متاسفانه به دلیل شروع کاری ما با CMS رایج مانند جوملا و وردپرس و نداشتن تجربه کافی ، چندین بار هک شدیم که در بیشتر مواقع بدلیل حجم زیاد اطلاعات سایت ، بکاپ سایت پاسخگوی مناسبی برای ما نبود (تجربه کافی برای انتخاب سرور مناسب نداشتیم) و مجبور شدیم بسیاری از اطلاعات را به صورت دستی انتقال دهیم که از مهمترین آنها عکس های عکاسان برگزیده ای بود که در طول سه سال مسابقه عکاسی جمع آوری شده بود که همچنان در قسمت گالری تصاویر سایت پورتال جهانگردی پارسا موجود است.

با گذشت زمان تجربه و تخصص خود را در امر طراحی سایت و تولید محتوا افزایش دادیم و با حضور در نمایشگاه های مختلف و همکاری با آژانس های مسافرتی ، تجربه های بسیاری را بدست آوردیم.

نمایشگاه گردشگری پورتال جهانگردی پارسا

بعد از پایان تحصیلی دانشجویان گردشگری دانشگاه شیراز ، هر کسی به شهر و دیار خود رفت و فعالیت پورتال جهانگردی پارسا هم به صورت نیمه فعال باقی ماند ، راه اندازی سایت TOPWORLD.IR و سایت ها و فروشگاه های مختلف برای هموطنان عزیزمان باز هم باعث شد که بیاموزیم و تجربه کسب کنیم .

و امروز مجموعه پارکینه با همکاری با تیم های مجرب و با تجربه در بخش های طراحی ، تولید محتوا ، سئو ، امنیت در تلاش است که تجربه و تخصص بیش از 15 سال فعالیت در کسب کارهای آنلاین را در اختیار شما قرار دهد .

ما می کوشیم در کوتاه ترین زمان بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

——————————————————————————————————————————-

خدمات مجموعه پارکینه