مجموعه پارکینه تعدادی دامنه رند در اختیار دارد که مناسب کسب و کارهای مختلف است که هنوز سایتی برای آنها طراحی نکرده است و بدون محتوا آنها برای فروش ارائه می دهد . ما ایده اولیه و کاربرد این دامنه ها را برای شما عزیزان توضیح می دهیم و بعد از فروش در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین کسب و کار را با این دامنه ها (Domains) راه اندازی کنید .

دامنه  www.beforebed.ir بسیار مناسب کسب و کارهای در ارتباط با علم پزشکی ، سلامتی و تغذیه است . کلمه beforebed به معنی فارسی “ قبل از خواب ” است .

این دامنه پتانسیل راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در زمینه های زیر را دارد :

محصولات اتاق خواب شامل : تخت خواب ، انواع تشک ، بالش ، رو تختی ، چراغ خواب و …

محصولات ارگانیک و سالم که طبیعتا باعث جسم و روح سالم می شود و خوابی راحت و آرام را می تواند به هر شخصی هدیه دهد .

و …

خرید آنلاین

دامنه  www.bestpost.ir یک دامنه چند منظوره است. کلمه bestpost به معنی فارسی بهترین پست است که این دامنه برای اکثر سایت های با موضوعات مختلف می تواند مناسب باشد . 

همچنین این دامنه برای سایت های تفریح و سرگرمی ، خبری  و … که تنوع مطالب بالا دارند و به شکل یک پورتال یا مجله اینترنتی هستند گزینه مناسبی است.

 

خرید آنلاین

 

کلمه picked به فارسی به معنی :  برگزیده ، انتخاب شده است و دامنه www.picked.ir یک دامنه چند منظوره است که با توجه به معنی کلمه ای آن یکی از بهترین گزینه ها برای یک فروشگاه اینترنتی محصولات خاص ، برگزیده و گلچین شده در هر زمینه ای است .

همچنین این دامنه مناسب سایت هایی با محتواهای گوناگون و برگزیده به صورت یک مجله اینترنتی می باشد . 

 

خرید آنلاین