اخبار پارکینه

اخبار پارکینه شامل روند کاری مجموعه پارکینه است که شما را صادقانه در جریان این امور قرار می دهیم .

این مجموعه که شامل عکس نوشته هایی است که هر کدام حاوی جمله های انگیزشی و پرانرژیی است که در هر ماه تعداد از این عکس نوشته ها به همراه توضیحات کوتاه و عکس های دیگر در کنار عکس نوشته ها در این مجموعه به صورت ماهیانه در سایت شادی افزا منتشر می شود .

شادی افزا برای ترویج هر چه بیشتر شادی ، فعالیت خود را در زمینه پادکست با عنوان صدای شادی آغاز کرد و امیدواریم که مورد پسند شما بزرگواران قرار بگیرد.

شادی افزا ، سایتی با ایده های جذاب و با هدف ترویج شادی که توسط تیم پارکینه طراحی اولیه آن انجام شده و راه اندازی شده است و ما تا رسیدن به موفقیت شادی افزا در کنار این جوانان پرانرژی خواهیم ماند 

مجموعه اول محتواهای ویدیویی پارکینه آماده شده است که از امروز در اینستاگرام پارکینه قرار خواهد گرفت ، این ویدیوها علاوه بر اینستاگرام ، در آپارات ، یوتیوب و سایت پارکینه نیز قرار می گیرد. 

سایت سفر آسیایی با آدرس اینترنتی www.asiatrip.ir ، یکی از سایت های مجموعه پارکینه است که در حوزه گردشکری فعالیت می کند . که در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم . 

سایت چه روزی ، ششمین سایت از مجموعه سایت های پارکینه با آدرس اینترنتی www.whatday.ir هم اکنون با قیمت 6,700,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

سایت گل و گیاه یا پاپوک با آدرس اینترنتی www.papuk.ir با موضوعات کشاورزی ، باغبانی ، گل و گیاه ، زراعت و … یکی دیگر از سایت های مجموعه پارکینه است که در حال اضافه کردن محتوا جدید به این سایت هستیم .

سایت رقص رنگ با آدرس اینترنتی www.colordance.ir یک سایت هنری است که نقش رنگ در آن بسیار نمایان است و سعی شده است که اطلاعات و آموزش های هنری جذابی را در آن ارائه دهیم . در حال حاضر در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم .

در حال اضافه کردن محتواهای جدید به سایت غذاها و نوشیدنی ها هستیم ،  در این سایت با آدرس اینترنتی www.fooddrink.ir سعی شده است محتواهای آموزشی و خبری جذاب در ارتباط با غذاها و نوشیدنی ها را قرار دهیم.

چند وقتی بود که نیازمند یک تیم تولید محتوا مجرب برای همکاری در اینستاگرام پارکینه بودیم و بعد از کلی جستجو بالاخره در کنار یک تیم متخصص و با تجربه هستیم که همکاری خود را از امروز با ما شروع کردند و امیدواریم این همکاری ، پرقدرت ادامه دار باشد . 

سایت در شب با آدرس اینترنتی www.atnight.ir یکی از دیگر از سایت های چندمنظوره پارکینه است که کسب و کارهای زیادی را می تواند پوشش دهد ، در حال حاضر در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم .

سایت عکس رایگان ، پنجمین سایت از مجموعه سایت های پارکینه با آدرس اینترنتی www.axfree.ir هم اکنون با قیمت 4,800,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

سایت عکس رایگان (axfree.ir) ، سایتی است با موضوع عکاسی که آموزش های مفیدی از تکنیک ها و روش های عکاسی در آن قرار داده شده است ، در حال حاضر در حال اضافه کردن محتواهای آموزشی جدیدی در این سایت هستیم .

در حال اضافه کردن تولید محتواهای جدید به سایت زندگی رویایی (lifedream) هستیم . سایت زندگی رویایی ، سایتی است با موضوعات روانشناسی و انگیزشی که امیدواریم مطالب آن برای شما عزیزان جذاب و کاربردی باشد .

مجموعه پارکینه ، نوروز 99 را خدمت همه شما عزیزان و بزرگوارن تبریک عرض می کند و امیدواریم سالی سرشار از شادی و آرامش را به همراه داشته باشید . نوروزتان پیروز — هر روزتان نوروز

سایت آسیایی / همه چیز درباره آسیا ، سایتی است با موضوعات متنوع درباره آسیا که در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم . 

سایت در شب ، چهارمین سایت از مجموعه سایت های پارکینه با آدرس اینترنتی www.atnight.ir هم اکنون با قیمت 4,700,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

سایت عکس رایگان ، سایتی است با موضوع عکس و عکاسی که در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم . 

سایت www.papuk.ir با عنوان فارسی “ گل و گیاه / باغبانی – کشاورزی ” سایتی است کاربردی ویژه علاقه مندان و فعالان به محیط زیست ، گل و گیاه ، باغبانی و کشاورزی که با دامنه رند تک کلمه ای پتانسیل پیشرفت بالایی را در آینده دارد . 

سایت غذاها و نوشیدنی ها با آدرس اینترنتی www.fooddrink.ir سومین سایت از مجموعه سایت های پارکینه هم اکنون با قیمت 5,200,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

سایت در شب یکی دیگر از سایت های جذاب مجموعه پارکینه است که هم اکنون در حال اضافه کردن 20 محتوا جدید به این سایت هستیم .

سایت سفر آسیایی با آدرس اینترنتی www.asiatrip.ir دومین سایت از مجموعه سایت های پارکینه هم اکنون با قیمت 4,900,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

این بار حساسیت بیشتری را برای تولید محتوا در بخش ” برنامه های پیشنهادی ” در سایت سفر آسیایی به خرج دادیم و بعد از تعویض 4 نویسنده ، این سری از محتواها رو به اتمام است که نهایتا در چند روز آینده به طور کامل در سایت قرار داده خواهد شد.

سایت غذاها و نوشیدنی ها یک سایت خوشمزه از مجموعه سایت های پارکینه است که یکی از نویسندگان خوبمان از امروز در حال اضافه کردن 20 محتوا جدید به این سایت است . 

سایت whatday همانطور که می دانید به دلیل ماهیتی که دارد ، بهتر است مطالب تا جای ممکن بروز و جدید باشد به همین خاطر تولید محتواکاران مجموعه پارکینه در کنار مطالب خود در سایت های مختلف برای سایت whatday مطلب تولید خواهند کرد . فعالیت این کار از امروز آغاز شده و امیدواریم که به خوبی پیش برود . 

سایت رقص رنگ  هم اکنون دارای 36 محتوا خوب سئو شده است که در حال اضافه کردن 20 محتوا دیگر به این سایت هستیم و در امیدواریم تا در چند روز آینده به اتمام برسد . 

سایت www.asiatic.ir با عنوان فارسی ” آسیایی/همه چیز درباره آسیا ” سایتی است جذاب و کاربردی برای کسب و کارهای مختلف و در حال حاضر دارای موضوعات : فرهنگ و هنر آسیا ، علم و تکنولوژی آسیا ، تاریخ آسیا ، طبیعت و حیات وحش آسیا و ورزش های آسیایی می باشد.

مجموعه اول سایت های پارکینه شامل 9 سایت به همراه سایت اصلی پارکینه در این پروژه قرار داده شدند و تمام تلاشمان را می کنیم که باز هم در جهت افزایش سرعت بارگذاری سایت ها قدم مثبت دیگری را برداریم و به استانداردهای موجود نزدیک تر شویم.

20 محتوا جدید دیگر توسط یکی از نویسندگان خوب و مجرب مجموعه پارکینه در حال آماده شدن است و به  سایت زندگی رویایی اضافه می شود . امیدوارم که از خواندن این مطالب جذاب لذت ببرید.

20 تولید محتوای جدید در سه شهر اضافه شده (اصفهان ، پاتایا ، آنتالیا ) به سایت سفر آسیایی در حال آماده شدن است که در زمان کوتاهی به این سایت اضافه خواهد شد .

سایت lifedream.ir با عنوان فارسی “زندگی رویایی” سایتی پر انرژی با موضوعات روانشناسی مانند : انرژی مثبت ، آرامش ، انگیزه و علاقه ، اعتماد به نفس و … است که می تواند در زندگی همه ما انسان ها کارآمد و مفید باشد

سایت whatday.ir سایتی است کاربردی که در حال حاضر دارای موضوعات با عناوین تقویم تاریخ ، جشن ها و مراسم ، رویدادها و نمایشگاه ها می باشد . انتخاب این سایت برای هر صنف و شغلی می تواند کاربردی جذاب و متفاوت داشته باشد. 

سایت رقص رنگ با آدرس اینترنتی www.colordance.ir اولین سایت از مجموعه سایت های پارکینه هم اکنون با قیمت 4,800,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

سایت ” عکس رایگان ” با آدرس اینترنتی www.axfree.ir ، سایتی است که از دو قسمت گالری تصاویر و مقالاتی جذاب و آموزشی درباره هنر عکاسی  تشکیل شده است . این سایت مناسب هنرمندان ، عکاسان و علاقه مندان به عکس و عکاسی می باشد .

در بعضی از مواقع ما سایت هایی را آماده داریم و طراحی آن هم تکمیل شده است ولی بدلیل اینکه در حال ورود محتوا اولیه به سایت هستیم ، آن سایت را تا تکمیل تمام موارد معرفی نمی کنیم . در اصل این همزمانی طراحی سایت و تولید محتواها کمی آماده شدن سایت را زمان بر می کند ولی بعد از تکمیل همه موارد و بعد از معرفی ، سایت در وضعیت بسیار مطلوبی خواهد بود. 

سایت در شب با آدرس اینترنتی www.atnight.ir سایت جذاب با موضوعی خاص است که برای کسب و کارهای بسیاری کاربرد دارد . زندگی شبانه در سرتاسر دنیا همیشه جریان داشته و دارد و قسمت مهم و زیبای زندگی هر شخصی است و کسب و کارهایی که با زندگی شبانه بیشتر در ارتباط هستند می توانند صاحب آینده این سایت باشند . 

سایت www.fooddrink.ir ، سومین سایت از مجموعه سایت های پارکینه است که برای علاقه مندان و هنرمندان آشپژی و تمام افرادی که به هر شکلی در صنف غذا و نوشیدنی فعالیت می کنند و یا دوستدار خوراکی ها و نوشیدنی های خوشمزه هستند طراحی شده است . 

شدیدا پیگری این موضوع بودیم که با افزایش نیروی کار در بخش تولید محتوا ، تولید محتوای بیشتر و با کیفیت تری را در زمان کمتری در سایت های پارکینه وارد کنیم . خوشبختانه امروز سه نفر نیروی جوان و پر انرژی به این بخش اضافه شدند.

دومین سایت پارکینه ، سایتی با موضوع گردشگری است با آدرس www.asiatrip.ir که کار طراحی و تولید محتوا اولیه آن در 4 مهر 98 به پایان رسید . امید که این سایت ، سایت مناسبی برای علاقه مندان به گردشگری و فعلان صنعت گردشگری باشد .

سایت رقص رنگ با آدرس www.colordance.ir اولین سایت مجموعه پارکینه است . این سایت یک سایت هنری است با موضوع هنر در قالب رنگ که نقش رنگ ها را به صورت خاص تر و پررنگ تری در هنر به تصویر می کشد . این سایت مناسب تمام هنرمندان و هنردوستان است و قابلیت  هر نوع تغییری با توجه به سلیقه ، ایده و خلاقیت مشتری را دارد.

طراحی سایت های پارکینه در تاریخ 9 شهریور 98 آغاز شد و همزمان با آن کار تولید محتواها هم  شروع شد . سعی شد که طراحی سایت ها و تولید محتوا به صورت موازی و همزمان پیش برود تا هم در زمان صرفه جویی شود و هم سایت ها سئو بهتری از همان شروع راه اندازی داشته باشند.

ترجمه اولین قالب مجموعه پارکینه در تاریخ 7 شهریور 98 به پایان رسید . حدود یک ماه ترجمه این قالب زمان برد و سعی شد کدهای اضافی برای امنیت بیشتر قالب حذف شود . حداکثر 15 سایت روی این قالب طراحی می شود و بعد یک قالب دیگر ترجمه خواهد شد . سعی می شود تمام قالب های ترجمه شده چندمنظوره باشد تا امکان هر نوع طراحی و خلاقیتی را برای کاربر فراهم کند .