خدمات مجموعه پارکینه

مجموعه پارکینه با تجربه چندین ساله در امر طراحی سایت و تولید محتوا با مسائل مربوط به این کار کاملا آشنا است و با اینکه می داند و اطلاع رسانی هم می کند که طراحی با CMS های مانند وردپرس بسیار ساده است و به راحتی با کمی آموزش و تمرین می شود به آن مسلط شد ، اما این تجربه را هم دارد که کار کردن با این سیستم ها به هر صورت کمی فوت های کوزه گری خاص خود را دارد و در بسیاری از موارد ناسازگاری خیلی از پلاگین ها و قالب ها می تواند مشکلات بسیاری را بوجود آورد .

خدمات مجموعه پارکینه1

سیستم کدباز (Open Source) این CMS ها این امکان را به همه می دهد که به راحتی از آنها استفاده کنند و هر نوع تغییری در طراحی که دوست دارند انجام دهد ، اما از همین طرف  به دلیل عمومی بودن این CMS ها و در دسترس بودن کد های برنامه نویسی این سیستم ها  برای همه ، می تواند خود باعث بوجود آمد مسائل امنیتی شوند که طبیعتا مشکلات بسیاری را می تواند برای صاحبان سایت ها بوجود آورد.

مجموعه پارکینه تلاش کرده است که تا حد امکان این مسائل را برطرف کند تا هر شخصی که احساس نیاز به راه اندازی یک سایت و  کسب کار آنلاین را داشته باشد به سادگی این امکان برایش مهیا باشد.

اولین کاری که  مجموعه پارکینه انجام می دهد ایده پردازی است . ابتدا موضوع ایده را مشخص می کنیم و سعی می شود ایده های اولیه را با جستجو در اینترنت تکمیل کنیم و به یک ایده پخته و کاربردی برسیم ، در این راه از تجربه متخصصین این امر استفاده خواهیم کرد تا نتیجه مطلوب دست یابد.

ایده پردازی مجموعه پارکینه

با توجه به این موضوع که ما همچنان اعتقاد داریم یک دامنه خوب دلیل بر موفقیت یک وب سایت نیست ، اما شدیدا باور داریم که یک دامنه خوب و رند ، تاثیر بسیار در پیشرفت یک وب سایت دارد . به جرات می توانیم بگویم که برای انتخاب یک دامنه خوب هفته ها و ماه ها وقت می گذاریم تا به نتیجه قابل قبولی برسیم و تمام تلاشمان را می کنیم که دامنه های انتخابی بیشترین استانداردهای یک دامنه خوب و مناسب را داشته باشد.

انتخاب دامنه مجموعه پارکینه

ترجمه قالب یکی از اصلی ترین کارهای مجموعه پارکینه و یکی از وقت گیرترین فعالیت های پارکینه است  . باز هم تلاش می کنیم که تا حد امکان کدهای اضافی که باعث مشکلات امنیتی برای یک وب سایت می شود را در هنگام ترجمه قالب حذف کنیم و در حقیقت در کنار یک ترجمه کامل ، سعی می شود امنیت قالب را هم افزایش دهیم.

ترجمه قالب مجموعه پارکینه

سال ها است که زمینه های طراحی با اکثر CMS های شرکتی ، پورتال های سازمانی و CMS های رایج عمومی مانند جوملا و وردپرس فعالیت کردیم و با طراحان بسیاری کار کردیم تا امروز توانسته ایم بهترین راه را انتخاب کنیم که با استفاده از طراحان متخصص و با تجربه ، طراحی های قابل قبولی را به شما ارائه دهیم.

اصول طراحی ما یک طراحی ساده و سبک و اولیه است که بیشتر جنبه ایده کلی کار را دارد که در آینده در صورت تمایل می شود هر نوع تغییری را بر روی طراحی سایت ها انجام داد. پلاگین های ضروری و لازم روی تمام سایت ها نصب و تنظیم می شود . اقدامات لازم برای امنیت و سرعت سایت ها انجام می شود و مجموعه پارکینه هیچ هزینه ای را بابت طراحی از مشتری دریافت نمی کند و تمام این موارد رایگان است و ارزش و قیمت گذاری روی سایت ها بر اساس دامنه ، تولید محتواها ، سئو سایت ها و موارد دیگر انجام می شود.

طراحی سایت مجموعه پارکینه

امروزه مسئله تولید محتوا صحیح و اصولی بر هیچ کسی پوشیده نیست و سایت های که از ابتدا تولید محتواهای مناسبی برای سایت خود انجام می دهند به راحتی می توانند از رغیب های خود که به موضوع تولید محتوا اهمیت زیادی نمی دهند ، پیشی بگیرند.

تیم سئو و تولید محتوا پارکینه با استفاده از افرادی مجرب در این زمینه ، بهترین محتواها را که با اصول و تکنیک های سئو همراه است تولید کرده و در مجموعه سایت های خود منتشر می کند

تولید محتوا مجموعه پارکینه

قسمت پایانی خدمات پارکینه ، فروش است که  کارشناسان ما بر اساس پشرفت وب سایت ها ، قیمت هر وب سایت را مشخص می کنند و به شما ارائه می دهند . در نظر داشته باشید که تغییر و افزایش قیمت وب سایت ها بعد از مدتی امری کامل طبیعی است و این به دلیل پیشرفت آن وب سایت می باشد که نسبت به قیمت اولیه وب سایت افزایش یافته است .

تیم پشتیبانی پارکینه این اطمینان را به شما می دهد که در صورت تمایل بعد از فروش همچنان کنار شما خواهد بود و اتمام خدمات پارکینه به شما عزیزان ، موفقیت شما بزرگواران است . این آرزوی قلبی ماست و امیدواریم  روز به روز شما را هم به این باور برسانیم .

فروش و پشتیبانی پارکینه