سایت سفر آسیایی با عنوان فارسی ” راهنمای سفر – جاذبه های گردشگری” با آدرس اینترنتی ” www.asiatrip.ir ” سایتی است با محتواهای اطلاع رسانی ، آموزشی و نکات جذاب گردشگری که ایده طراحی آن از قسمت گردشگری گوگل گرفته شده است .

سایت آماده فروش - راهنمای سفر

ایده تولید محتواهای اولیه سایت سفر آسیایی به این صورت است که شامل دو بخش اصلی است که بخش اول شامل جاذبه های گردشگری و راهنماهای سفر می شود که عناوین آن در قسمت منو بالایی سایت و قسمت ساید بار صفحات داخلی قرار دارد و بخش دوم شامل پیشنهادات سفر است که به صورت باکس های تصاویر در صفحه اصلی سایت قرار داده شده اند . البته این ایده اولیه تولید محتوا این سایت است و طبیعتا ، صاحب آینده این سایت می تواند ایده های خود را به راحتی در این سایت اجرا کند و محتواهای دلخواه خود را وارد سایت کند .

سایت سفر آسیایی مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

سایت سفر آسیایی برای تمام فعالان گردشگری ، آژانس های گردشگری ، هتل ها ، آموزشگاهای گردشگری و فروشگاه های لوازم سفر بسیار مناسب است . این سایت امکان راه اندازی هر نوع فروشگاه اینترنتی ، سیستم رزرو تور _ هتل و پرواز را دارد. قسمت فروشگاه اینترنتی به صورت پیش فرض روی سایت قرار دارد و به راحتی می توان آنرا فعال کرد و فروشگاه اینترنتی دلخواه خود را روی آن طراحی کرد .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

محتواهای تولید شده در این سایت توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت سفر آسیایی ، در جهت سئو سازی و تولیدمحتوا سایت در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

معرفی سایت سفر آسیایی

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت سفر آسیایی

قیمت وب سایت سفر آسیایی  4,900,000 تومان است که طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت این سایت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت 

الان وقت مناسبی برای خرید است 

خرید آنلاین

با کلیک بر روی دکمه “ خرید آنلاین ” به صفحه مربوط به خرید این سایت در سایت رند هدایت می شوید و از طریق دکمه ” پرداخت امن ” در سایت رند می توانید با خیال راحت ، سایت سفر آسیایی را خریداری کنید . سایت رند فقط بعد از انتقال دامنه و سایت به نام شما و تایید موفقیت آمیز خرید ، مبلغ پرداختی شما را به حساب ما واریز می کند و تا قبل از آن ، مبلغ پرداختی شما نزد سایت رند به امانت خواهد ماند و در صورتی که خرید موفقیت آمیز انجام نشود ، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .