سایت درشب  یکی دیگر از سایت های پر محتوا مجموعه پارکینه است . این سایت با آدرس اینترنتی www.atnight.ir بیانگر یک زندگی شبانه است که هر کدام از ما انسان ها به نحوی با آن در ارتباط هستیم ، که این نوع ارتباط می تواند کاری ، سرگرمی و یا جنبه های دیگری داشته باشد .

بنر سایت در شب سایت های آماده فروش

عناوینی که در حال حاضر در سایت در شب وجود دارد عبارتند از : ورزش در شب ، تغذیه و سلامت در شب ، کار در شب ، استراحت در شب ، گردشگری در شب ، دکور و تزئینات در شب ، غذا و رستوران در شب .

طبیعتا این بخش کوچکی از عناوین و موضوعاتی است که در این سایت می توان بکار برد و حوزه فعالیت این سایت بسیار وسیع تر و گسترده تر از این عناوین می تواند باشد . ایده ها ، خلاقیت های شما در صنف کاری و کسب کارتان می تواند عناوین دیگر را با توجه به نیاز شما به این سایت اضافه کند .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

محتواهای تولید شده در این سایت توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت در شب  ، در جهت سئو سازی و تولیدمحتوا سایت در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

سایت در شب مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

همه ما با زندگی شبانه به هر نحوی در ارتباط هستیم ، بنابراین این سایت می تواند مناسب تمام افراد باشد ، ولی از دید یک کسب کار این سایت می تواند مناسب کسب و کارهایی باشد که در شب رونق بیشتری دارند یا متناسب با نوع کاری خودشان در شب فعالیت بیشتری دارند . برای مثال : رستوران ها و کافه ها مناسب ترین صنف برای این سایت هستند ، سیستم پزشکی از بیمارستان ها گرفته تا پرستارها و پزشکان و … ، آتش نشان ها و صدها صنف و کسب و کار دیگر که می تواند این سایت ، سایت مناسبی برای آن ها باشد .

صفحه اصلی سایت در شب 2

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت در شب

قیمت وب سایت در شب  4,700,000 تومان است که طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت این سایت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت 

الان وقت مناسبی برای خرید است 

خرید آنلاین

با کلیک بر روی دکمه “ خرید آنلاین ” به صفحه مربوط به خرید این سایت در سایت رند هدایت می شوید و از طریق دکمه ” پرداخت امن ” در سایت رند می توانید با خیال راحت ، سایت در شب را خریداری کنید . سایت رند فقط بعد از انتقال دامنه و سایت به نام شما و تایید موفقیت آمیز خرید ، مبلغ پرداختی شما را به حساب ما واریز می کند و تا قبل از آن ، مبلغ پرداختی شما نزد سایت رند به امانت خواهد ماند و در صورتی که خرید موفقیت آمیز انجام نشود ، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .