سایت عکس رایگان با آدرس اینترنتی www.axfree.ir سایتی است ویژه هنرمندان عکاس و گرافیست و تمام علاقه مندان به هنر طراحی ، گرافیک و عکاسی . همانطور که از نام دامنه این سایت مشخص است ، سایت عکس رایگان می تواند ارائه دهنده مجموعه ای از تصاویر به علاقه مندان هم باشد.

بنر سایت عکس رایگان سایت های آماده فروش

برای نمونه در این سایت ، یک گالری ساده تصاویر طراحی شده است و نمونه های از آیکون های تصاویر در زمینه های مختلف در صفحه اصلی قرار داده شده است که طبیعتا این نوع طراحی ساده فقط برای نمونه کار و ایده دادن به صاحب آینده این سایت است و کاملا قابلیت هر نوع تغییری را دارد .

تعدادی کمی تصاویر برای نمونه در گالری تصاویر سایت قرار داده شده است که به دلیل اینکه در آینده توسط صاحب سایت تغییر می کند ، اقدامی بر روی سئو تصاویر گالری انجام نشده است .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

محتواهای تولید شده در سایت عکس رایگان توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت عکس رایگان  ، در جهت سئو سازی و تولیدمحتوا سایت در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

سایت عکس رایگان مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

تمام دوستداران عکس و عکاسی ، گرافیست ها ، هنرمندان و به ویژه عکاسان این سرزمین می توانند صاحب آینده این سایت باشند . دامنه بسیار رند این سایت می تواند محیط بسیار مناسبی را برای یک سایت تخصصی در زمینه عکاسی ، گرافیک و طراحی فراهم کند . باز هم در اینجا بیان می کنم گالری تصاویر این سایت برای نمونه در این سایت قرار داده شده است و کاملا قابلیت تغییر و حتی تعویض با گالری تصاویری دیگری را دارد.

تصویر صفحه اصلی سایت های آماده فروش

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت عکس رایگان

قیمت وب سایت عکس رایگان  4,800,000 تومان است که طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت این سایت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت 

الان وقت مناسبی برای خرید است 

خرید آنلاین

با کلیک بر روی دکمه “ خرید آنلاین ” به صفحه مربوط به خرید این سایت در سایت رند هدایت می شوید و از طریق دکمه ” پرداخت امن ” در سایت رند می توانید با خیال راحت ، سایت عکس رایگان را خریداری کنید . سایت رند فقط بعد از انتقال دامنه و سایت به نام شما و تایید موفقیت آمیز خرید ، مبلغ پرداختی شما را به حساب ما واریز می کند و تا قبل از آن ، مبلغ پرداختی شما نزد سایت رند به امانت خواهد ماند و در صورتی که خرید موفقیت آمیز انجام نشود ، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .