سایت رقص رنگ با آدرس اینترنتی “ www.colordance.ir ” سایت ویژه ای است برای تمام هنرمندان و علاقه مندان به هنر و تمام کسانی که به هر نحوی با خدمات و یا کالاهای هنری در ارتباط هستند . برای شروع کار تواید محتوا ، با توجه به عنوان سایت ، نقش رنگ را در هنر بیشتر جلوه دادیم و این عنوان را برای سایت مناسب دانستیم ” رقص رنگ – هنر در قالب رنگ “

سایت آماده فروش - رقص رنگ

در حال حاضر بخش های موجود در سایت رقص رنگ ، عناوینی مانند : شمع و رنگ ، آشپزی خوشمزه رنگی و …  را به خود اختصاص داده اند که در همین موضوعات تولید محتواهایی در سایت ایجاد شده است . طبیعتا این ایده اولیه سایت است و می شود عناوین و ایده های دیگری را در آینده به آن اضافه کرد برای مثال خود ما بخش : معرفی هنرمند را به سایت اضافه کردیم که مطالبی هم با این موضوع در سایت قرار دادیم .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

محتواهای تولید شده در این سایت توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت رقص رنگ ، در جهت سئو سازی و تولیدمحتوا سایت در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

سایت رقص رنگ مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

سایت رقص رنگ برای تمام هنرمندان و علاقه مندان و افرادی که بطور مستقیم و غیر مستقیم با هنر در ارتباط هستند ، می تواند مناسب باشد و با توجه به اینکه سایت رقص رنگ تلاش کرده است که نقش رنگ را در هنر ، شاخص تر جلوه دهد ، می تواند برای تمام اشخاصی که با رنگ هم در ارتباط هستند مانند : آرایشگاه های زنانه ، یا فروشندگان رنگ های آرایشی ، نقاشی و … مناسب باشد.

نمایی از سایت رقص رنگ

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت رقص رنگ

قیمت وب سایت رقص رنگ  4,800,000 تومان است که طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت این سایت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت 

الان وقت مناسبی برای خرید است 

خرید آنلاین

با کلیک بر روی دکمه “ خرید آنلاین ” به صفحه مربوط به خرید این سایت در سایت رند هدایت می شوید و از طریق دکمه ” پرداخت امن ” در سایت رند می توانید با خیال راحت ، سایت رقص رنگ را خریداری کنید . سایت رند فقط بعد از انتقال دامنه و سایت به نام شما و تایید موفقیت آمیز خرید ، مبلغ پرداختی شما را به حساب ما واریز می کند و تا قبل از آن ، مبلغ پرداختی شما نزد سایت رند به امانت خواهد ماند و در صورتی که خرید موفقیت آمیز انجام نشود ، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .