سایت غذاها و نوشیدنی ها با آدرس اینترنتی www.fooddrink.ir ، سایتی است با موضوعی خوشمزه ، ویژه علاقه مندان به هنر آشپزی و هنرمندان این صنعت و دوستداران غذا و نوشیدنی های جذاب و خوشمزه .

سایت غذاها و نوشیدنی ها

همانطور که می بینید منو این سایت به صورت تصویری است و اسلاید شو بالای سایت هم طوری طراحی شده است که به صورت یک منو متحرک نمایش داده می شود . طراحی مواردی اینچنینی در سایت های پارکینه بسیار ساده است و در صورتی که شما در آینده صاحب یکی از این سایت ها شوید ، می توانید هر نوع تغییر دلخواهی به سلیقه خود را به راحتی در سایت خود اعمال کنید و طبیعتا در این راه هم پشتیبانی ما ، شما را تنها نخواهد گذاشت و در صورت تمایل راهنمایی و کمک های لازم را به شما خواهد داشت .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

محتواهای تولید شده در این سایت توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت غذاها و نوشیدنی ها ، در جهت سئو سازی و تولید محتوا سایت در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

سایت غذاها و نوشیدنی ها مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

این سایت مناسب تمام آشپزهای هنرمند ، صاحبان رستوران ها ، فست فودها ، کافه ها ، سوپرمارکت ها مواد غذایی است و می تواند وب سایت جذابی باشد برای تمام مشاغلی که به هر نحوی با صنعت غذا و نوشیدنی در ارتباط هستند.

صفحه اصلی سایت غذاها و نوشیدنی ها

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت غذاها و نوشیدنی ها

قیمت وب سایت غذاها و نوشیدنی ها  5,200,000 تومان است که طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت این سایت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت 

الان وقت مناسبی برای خرید است 

خرید آنلاین

با کلیک بر روی دکمه “ خرید آنلاین ” به صفحه مربوط به خرید این سایت در سایت رند هدایت می شوید و از طریق دکمه ” پرداخت امن ” در سایت رند می توانید با خیال راحت ، سایت غذاها و نوشیدنی ها را خریداری کنید . سایت رند فقط بعد از انتقال دامنه و سایت به نام شما و تایید موفقیت آمیز خرید ، مبلغ پرداختی شما را به حساب ما واریز می کند و تا قبل از آن ، مبلغ پرداختی شما نزد سایت رند به امانت خواهد ماند و در صورتی که خرید موفقیت آمیز انجام نشود ، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .