سایت گل و گیاه یکی دیگر از سایت های مجموعه پارکینه است که با آدرس اینترنتی www.papuk.ir ویژه دوستداران طبیعت و گل و گیاه و باغبانی و کشاورزی و … طراحی شده است . papuk (پاپوک) یک نوع نعنای دشتی است و همچنین papuk نام بزرگترین کوه منطقه اسلاونیا در شرق کرواسی است و منطقه پاپوک یک پارک سرسبز و طبیعی و نوعی منطقه محافظت شده در کرواسی است و  پاپوک نام اولین ژئوپارک کرواسی است که به ثبت یونسکو هم رسیده است .

لوگو سایت گل و گیاه(papuk)

سایت گل و گیاه در حال حاضر  از بخش های مختلفی مانند : معرفی گل و گیاه ، گیاهان ، سبزیجات و صیفی جات ، درختان ، کاکتوس ها ، باغبانی ، زراعت ، کودهای کشاورزی تشکیل شده است و سعی شده است که  مطالب سئو شده ، کاربردی و جذابی در سایت تولید شود .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

محتوای تولید شده در این سایت توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت گل و گیاه  ، در جهت سئو سازی و تولید محتوا مطالب در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

سایت گل و گیاه مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

همانطور که از نام این سایت مشخص است ، سایت گل و گیاه برای تمام علاقه مندان به گل و گیاه راه اندازی شده است اما از نظر یک کسب و کار می تواند بیشتر مناسب افرادی باشد که در این زمینه فعالیت های جدی تری دارند : صاحبان گلخانه ها ، فروشگاه های گل فروشی ، باغبان ها ، کشاورزان و … می توانند آینده جذاب تری را با داشتن این سایت برای کسب و کار خود داشته باشند.

پوستر سایت گل و گیاه

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت گل و گیاه

قیمت این وب سایت و چگونگی خرید “سایت گل و گیاه” را به زودی در همین جا به اطلاعتان خواهیم رساند