سایت چه روزی؟ با آدرس اینترنتی www.whatday.ir یک پورتال اطلاع رسانی است که مناسبت ها ، رویدادها ، همایش ها ، نمایشگاه ها و … را معرفی می کند.

لوگو سایت چه روزی؟ 1

این سایت در حال حاضر شامل بخش های : تقویم تاریخ ، نمایشگاه ها ، رویدادها (سمینارها و همایش ها ) ، جشن ها و مراسم می باشد .

ایده طراحی سایت whatday  ،  از سایت هایی مشابه سایت های راسخون  و ایوند گرفته شده است و یک سایت همه کاره است که هم می شود در این سایت اطلاع رسانی ، معرفی و تبلیغات کرد و هم می شود در این سایت ثبت نام ، رزرو و فروش و … انجام داد . تمام این موارد بستگی به ایده پردازی و نیاز صاحب آینده این سایت دارد .

نکاتی مهم در مورد تولید محتواهای سایت 

محتواهای تولید شده در سایت چه روزی؟ توسط افرادی تولید شده است که سال ها است در زمینه تولید محتوا ، مخصوصا تولید محتواها سایت های وردپرسی فعالیت می کنند و کاملا با اصول سئو سازی تولید محتوا آشنا هستند و تمام اصول سئو را در تولید محتوا رعایت می کنند .

پیشنهاد می شود شخص که صاحب آینده این وب سایت است ، محتواهای تولید شده را حذف نکند و در صورت تمایل محتواها را با توجه به اصول سئو تغییر دهد.

مجموعه پارکینه بعد از فروش وب سایت چه روزی؟  ، در جهت سئو سازی و تولیدمحتوا سایت در کنار صاحب سایت خواهد بود و پشتیبانی خود را به ایشان ارائه خواهد داد.

سایت چه روزی ؟ مناسب چه کسب و کارهایی است ؟

این سایت بسیار مناسب آموزشگاه ها ، سازمان ها و شرکت هایی است که به هر نحوی چه حضوری و چه غیر حضوری می خواهند برای کلاس های خود ثبت نام ، رزرو و فروش انجام دهند . سایت چه روزی همچنان مناسب رزرو همایش ها ، سمینارها ، نمایشگاه ها و … می باشد .

سایت های آماده فروش سایت چه روزی؟

قالب این وب سایت بصورت اختصاصی ترجمه شده است و یکی از بهترین قالب های چند منظوره وردپرس است که بطور پیش فرض بهترین امکانات برای ساخت فروشگاه اینترنتی دلخواه شما روی آن بهینه سازی شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید امکانات قالب را مشاهد کنید.

امکانات قالب سایت چه روزی؟

قیمت وب سایت چه روزی؟  6,700,000 تومان است که طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت این سایت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت 

الان وقت مناسبی برای خرید است 

خرید آنلاین

با کلیک بر روی دکمه “ خرید آنلاین ” به صفحه مربوط به خرید این سایت در سایت رند هدایت می شوید و از طریق دکمه ” پرداخت امن ” در سایت رند می توانید با خیال راحت ، سایت چه روزی؟ را خریداری کنید . سایت رند فقط بعد از انتقال دامنه و سایت به نام شما و تایید موفقیت آمیز خرید ، مبلغ پرداختی شما را به حساب ما واریز می کند و تا قبل از آن ، مبلغ پرداختی شما نزد سایت رند به امانت خواهد ماند و در صورتی که خرید موفقیت آمیز انجام نشود ، مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .