چرا سایت رند ؟

کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی هم مثل کسب و کارهای سنتی شامل بخش های مختلفی می باشد و هر کدام تخصص خاص خود را می خواهد و ورود بدون تجربه و تخصص به هر کدام از شاخه های کسب و کارهای آنلاین می تواند مشکلات بسیاری را بوجود آورد . ما هم مثل همه انسان های دیگر در زمینه کاری خود تجربه و تخصص داریم و تا به امروز تجربه و تخصصی در زمینه خرید و فروش دامنه و سایت نداشته ایم و به همین دلیل برآن شدیم از نیروی پرقدرتی به نام سایت رند کمک بگیریم که سال هاست در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند .

پرداخت امن سایت رند چیست و چگونه کار می کند ؟ 

شما در سایت پارکینه خریدار یک کالا مجازی هستید و یک دامنه رند و یک وب سایت را خریداری می کنید و با دریافت یک رمز انتقال از ما و طی کردن مراحل انتقال ، شما صاحب دامنه و وب سایت دلخواه خود خواهید شد و طبیعتا قبل از این کار شما قیمت تعیین شده برای آن دامنه و وب سایت را پرداخت می کنید.

آسودگی خرید راحت شما از طریق پرداخت امن سایت رند  انجام خواهد شد و سایت رند این اطمینان را به شما می دهد که تا قبل از جابجایی دامنه به طور کامل به نام شما هیچ مبلغی را به حساب ما واریز نمی کند و در صورتی که به هر دلیلی مشکلی در خرید از طرف ما بوجود آید و دامنه به نام شما انتقال داده نشود ، مبلغ پرداختی شما به صورت کامل به حسابتان بازگردانده خواهد شد و از اعتبار ما کم خواهد شد . و این یعنی با خیال راحت خرید کنید و فقط تمرکز خود را بر روی انتخاب درست و مورد نیاز خود قرار دهید و نگران مسائل مالی آن نباشید . 

چگونگی خرید دامنه و سایت و نحوه انتقال آن ها ؟