آشنایی با تکنیک های سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری :

بسیاری از افراد امکان دارد با سئو کلاه خاکستری آشنایی زیادی نداشته باشند. شما باید بدانید که این سئو بر روی برخی از مواردی که در محتوای سایت وجود دارد حرکت می کند. این موارد که سئو کلاه خاکستری روی آن حساسیت دارد در الگوریتم های گوگل از جمله موارد مجاز به شمار نمی رود. هدف استفاده از این سئو رسیدن به رتبه های بالاتر در گوگل می باشد و از آنجایی که تکنیک های متعددی دارد شما باید با انواع آن آشنایی داشه باشید.

تکنیک های سئو کلاه خاکستری :

تکنیک های سئو کلاه خاکستری متنوع است و برخی از آنها عبارت می باشد از :

  1. ثبت کردن چندین مکان در نقشه گوگل :

یکی از مهمترین تکنیک های سئو کلاه خاکستری این است که شما به وسیله آن می توانید شرکت و یا سایت خود را در چند استان گوناگون به ثبت برسانید. اگر شما با فرآیند سرچ در گوگل آشنایی داشته باشید به خوبی می دانید که گوگل در بین مکان هایی که کاربر درخواست می کند نزدیکترین آنها را نشان می دهد.. تعدادی از افرادی که سئو کار حرفه ای می باشند سایت و کسب و کار اینترنتی خود را از طریق این سئو در کشورهای گوناگون و استان های بزرگ ثبت می کنند.

  1. استفاده کردن از نام برندهای مشهور و ثبت شده :

از تکنیک های دیگر سئو کلاه خاکستری که افراد بسیاری از آن استفاده می نمایند، این است که از نام برندهای مشهور استفاده می کند. استفاده نمودن از این تکنیک بیشتر در سایت های فروشگاهی انجام می شود.  طرز استفاده کردن از آن به این گونه می باشد که یک سایت فروشگاهی از نام یک برند مشهور استفاده می کند تا در نتایج جستجوی گوگل نام سایت خود را بهینه سازی نماید.

تکنیک های سئو کلاه خاکستری

  1. خرید بازدید فیک برای وبسایت :

همه ما به خوبی از این امر اطلاع داریم که اگر شما در صفحات اول گوگل سایت تان بازدید بیشتری داشته باشد رتبه بالاتری را به دست خواهید آورد. به همین دلیل برخی از کاربران با استفاده کردن از تکنیک های سئو کلاه خاکستری بازدید فیک سایت خود را افزایش می دهند. در واقع آنها می خواهند که با این اقدام گوگل را فریب دهند. اگر استفاده از این تکنیک و روش به طور صحیح و اصولی انجام نگردد امکان دارد که گوگل این تکنیک و فریب را متوجه شود و سایت را جریمه کند.

  1. خرید کردن سوشیال سیگنال :

در آموزش سئو یکی از مهمترین مواردی که مطرح می شود و باید به آن توجه بسیاری داشته باشید این است که شما بتوانید از سیگنال های شبکه های اجتماعی در سایت خود استفاده کنید. در واقع باید بدانید که آنها تاثیر بسزایی در روند بهبود سئو سایت دارند. در سئو کلاه خاکستری شما قادر خواهید بود که این سیگنال ها را خریداری کنید، تا تعداد لایک و کامنت های شبکه های اجتماعی خود را بالاتر ببرید. این روش یکی از روش هایی به شمار می رود که در قوانین این سئو خطر زیادی به همراه ندارد، به همین دلیل است که افراد زیادی از آن استفاده می نمایند.

مطالب پیشنهادی : 

آشنایی با 5 مزیت مهم سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code