5 ویژگی مهم طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای :

بسیاری از افراد امکان دارد این سوال برایشان به وجود آید که طراحی سایت حرفه ای چگونه انجام می شود و دارای چه ویژگی های مهمی می باشد. اینکه چه اصولی باید برای طراحی سایت حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد اهمیت بسیار زیادی دارد و طراحان سایت باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشند تا به بهترین نحو ممکن سایت را راه اندازی کنند.

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای :

طراحی سایت حرفه ای دارای برخی ویژگی های بسیار مهم می باشد که آنها عبارت هستند از :

  1. . طرح و نقشه :

یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت حرفه ای  این است که طرح و نقشه آن بر اساس استانداردهای  مشخص شده باشد. طرح و نقشه ای که در یک سایت حرفه ای وجود دارد باید به گونه ای طراحی شود که بازدیدکننده بعد از ورود به سایت به خوبی عملکرد و اهداف حرفه ای را که در سایت وجود دارد متوجه شود. اگر طرح و نقشه برای طراحی سایت مشخص شود بدون شک بازدیدکنندگان آن را می پسندند و امتیاز سئو و بهینه سازی سایت بالاتر می رود.

  1. نمایش اطلاعات مهم :

از دیگر ویژگی های مهم طراحی سایت حرفه ای  که باید به آن دقت زیادی شود این است که اطلاعات اصلی و ضروری سایت در نمایش عموم قرار گیرد. بدون شک زمانی که بازدیدکنندگان وارد سایت می شوند به دنبال محصولات و کالاهای اصلی سایت طراحی شده هستند. بر همین اساس باید در قسمت اصلی سایت خدمات و محصولات که در سایت وجود دارد ارائه شود تا مشتریان با مشاهده آنها کالا و محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند.

  1. اطلاعات تماس در چشم باشد :

 یکی از نکات بسیار مهم که تمامی طراحان طراحی سایت حرفه ای این نکته را بسیار جدی می گیرند، این است که آدرس و اطلاعات تماس مدیر سایت را در وب سایت خود قرار می دهند. در واقع باید به خوبی بدانیم هیچ مسئله ای بدتر از این نمی باشد که اطلاعات تماس و آدرس در سایت وجود نداشته باشد. بازدیدکنندگان زمانی که وارد سایت می شوند، هرگز  نباید به دنبال شماره تماس و اطلاعات سایت شما باشند، بلکه باید آنها به گونه ای در سایت وارد شده باشند که تنها با یک نظر به خوبی مشاهده شوند.

ویژگی مهم طراحی سایت حرفه ای

  1. لینک دهی مشخص و نام های واضح :

یکی از ویژگی های دیگری که در طراحی سایت حرفه ای به آن دقت بسیار زیادی می شود این است که لینک دهی سایت های استفاده شده به صورت مشخص شده وارد می گردد. بازدیدکننده سایت زمانی که می خواهد نام ها و لینک دهی های سایت را مشاهده کند، هرگز نباید در مورد پیدا کردن آنها احساس سردرگمی داشته باشد، بلکه باید سریعا آنها را پیدا کند.

  1. امنیت :

 همه ما به خوبی از این امر اطلاع داریم که امنیت از ویژگی های مهم و اصلی طراحی سایت حرفه ای به شمار می رود. افرادی که کسب و کارهای بسیار مهمی دارند و می خواهند برای کسب و کار محیطی خود سایت راه اندازی نمایند، باید به امنیتی که در سایت آنها وجود دارد توجه بسیاری داشته باشند.

مطالب پیشنهادی :

آشنایی با قوانین طراحی سایت

سه ترفند طراحی سایت که آن را کاربرپسندتر می‌کند

ویژگی‌های یک سایت خوب و موفق چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code