معرفی 4 تکنیک مهم سئو کلاه سیاه

تکنیک مهم سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه :

اگر سئو کلاه سیاه را بخواهیم در یک کلمه تعریف کنیم باید بدانید این سئو مجموعه ای می باشد از تکنیک ها و روش های خاصی که برای به دست آوردن جایگاه بالاتر در گوگل از آنها استفاده زیادی می شود. الگوریتم ها و استانداردهایی که در سئو کلاه سیاه وجود دارد با الگوریتم های مشخص شده گوگل در تضاد است. در واقع باید بدانید یکی از ویژگی های مهم این سئو بالا بردن رتبه و جایگاه سایت شما در گوگل می باشد تا بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید.

تکنیک های استفاده از سئو کلاه سیاه :

استفاده از سئو کلاه سیاه دارای برخی تکنیک های و روش های مهمی می باشد که عبارت است از :

  1. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی :

یکی از ویژگی های سئو کلاه سیاه این است که از کلمه های کلیدی محتوا در درون سایت بیش از حد استفاده می گردد. استفاده زیادی از کلمات کلیدی در این سئو به این دلیل است که رتبه سایت را در گوگل بالاتر ببرند. ولی باید بدانید کلمه کلیدی اگر بیش از حد در محتوا استفاده شود موجب می گردد که گوگل کلمه کلیدی های زیادی را به عنوان شماره تلفن بشناسد و از آنجایی که این کلمات غیر طبیعی می باشند سایت را حذف میکند.

  1. مخفی کاری :

سایت هایی که از تکنیک مخفی کاری سئو کلاه سیاه استفاده می نمایند قصد دارند که رتبه وبسایت خود را بالاتر ببرند. برخی از سایت ها که مایل هستند محتواهای درونی  سایت خود را مخفی کنند از این ویژگی استفاده می کنند. کوتاه تر کردن برخی از محتواهای درون سایت برای برخی از افراد قابل قبول می باشد، ولی بیش از حد هم نباید اطلاعات کوتاه تر شود.

سئو کلاه سیاه

  1. ریدایرکت های غیر مجاز :

یکی دیگر از تکنیک هایی که سئو کلاه سیاه  از آن استفاده می کند ریدایرکت های غیر مجاز است که اگر بر روی ریدایرکت ها کلیک شود وارد سایت دیگری به جز سایت کاربر می شوند.  استفاده از این تکنیک می تواند رتبه سایت را بسیار بالاتر ببرد و به همین دلیل افراد زیادی از آن استفاده می کنند. استفاده نمودن از ریدایرکت ها تنها در برخی از مواقع باید انجام شود، در غیر این صورت استفاده از آنها بسیار خطرناک می باشد و سایت شما حذف می گردد.

  1. محتوای بی کیفیت :

ایجاد محتواهای بی کیفیت که یکی از روش های سئو کلاه سیاه می باشد، برای کاربران هیچ ارزش و سودی ندارد ولی با این حال در سئو کلاه سیاه از این تکنیک استفاده زیادی می شود. در سال های گذشته گوگل به درستی نمی توانست محتواهایی که بی کیفیت و کپی بودند را تشخیص دهد، ولی امروزه می تواند محتواهای کپی را به خوبی تشخیص دهد. در صورتی که محتوای درون یک سایت کپی باشد آن سایت را غیر مجاز اعلام می نماید و درصدد حذف آن بر می آید. گوگل قدرت بسیاری در تشخیص محتواهایی که کپی هستند دارد و به همین دلیل سایت های  کپی را از سریعا از مجموعه خارج می کند.

مطالب پیشنهادی :

آشنایی با تکنیک های سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code