اخبار پارکینه

اخبار پارکینه شامل روند کاری مجموعه پارکینه است که شما را صادقانه در جریان این امور قرار می دهیم .

اضافه کردن عکس نوشته های شاد – جمله های انگیزشی و پرانرژی به سایت شادی افزا - 1 اسفند 99

این مجموعه که شامل عکس نوشته هایی است که هر کدام حاوی جمله های انگیزشی و پرانرژیی است که در هر ماه تعداد از این عکس نوشته ها به همراه توضیحات کوتاه و عکس های دیگر در کنار عکس نوشته ها در این مجموعه به صورت ماهیانه در سایت شادی افزا منتشر می شود .

شروع پادکست های سایت شادی افزا - 17 مهر 99

شادی افزا برای ترویج هر چه بیشتر شادی ، فعالیت خود را در زمینه پادکست با عنوان صدای شادی آغاز کرد و امیدواریم که مورد پسند شما بزرگواران قرار بگیرد.

طراحی و راه اندازی سایت شادی افزا - 12 شهریور 99

شادی افزا ، سایتی با ایده های جذاب و با هدف ترویج شادی که توسط تیم پارکینه طراحی اولیه آن انجام شده و راه اندازی شده است و ما تا رسیدن به موفقیت شادی افزا در کنار این جوانان پرانرژی خواهیم ماند 

شروع محتوای ویدیویی در اینستاگرام - 25 مرداد 99

مجموعه اول محتواهای ویدیویی پارکینه آماده شده است که از امروز در اینستاگرام پارکینه قرار خواهد گرفت ، این ویدیوها علاوه بر اینستاگرام ، در آپارات ، یوتیوب و سایت پارکینه نیز قرار می گیرد. 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت سفر آسیایی - 15 تیر 99

سایت سفر آسیایی با آدرس اینترنتی www.asiatrip.ir ، یکی از سایت های مجموعه پارکینه است که در حوزه گردشکری فعالیت می کند . که در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم . 

قیمت اولیه ششمین سایت مجموعه پارکینه : 6,700,000 تومان - 20 خرداد 99

سایت چه روزی ، ششمین سایت از مجموعه سایت های پارکینه با آدرس اینترنتی www.whatday.ir هم اکنون با قیمت 6,700,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت گل و گیاه - 13 خرداد 99

سایت گل و گیاه یا پاپوک با آدرس اینترنتی www.papuk.ir با موضوعات کشاورزی ، باغبانی ، گل و گیاه ، زراعت و … یکی دیگر از سایت های مجموعه پارکینه است که در حال اضافه کردن محتوا جدید به این سایت هستیم .

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت رقص رنگ - 24 اردیبهشت 99

سایت رقص رنگ با آدرس اینترنتی www.colordance.ir یک سایت هنری است که نقش رنگ در آن بسیار نمایان است و سعی شده است که اطلاعات و آموزش های هنری جذابی را در آن ارائه دهیم . در حال حاضر در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم .

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت غذاها و نوشیدنی ها - 21 اردیبهشت 99

در حال اضافه کردن محتواهای جدید به سایت غذاها و نوشیدنی ها هستیم ،  در این سایت با آدرس اینترنتی www.fooddrink.ir سعی شده است محتواهای آموزشی و خبری جذاب در ارتباط با غذاها و نوشیدنی ها را قرار دهیم.

آغاز همکاری با تیم تولید محتوا برای اینستاگرام سایت پارکینه - 12 اردیبهشت 99

چند وقتی بود که نیازمند یک تیم تولید محتوا مجرب برای همکاری در اینستاگرام پارکینه بودیم و بعد از کلی جستجو بالاخره در کنار یک تیم متخصص و با تجربه هستیم که همکاری خود را از امروز با ما شروع کردند و امیدواریم این همکاری ، پرقدرت ادامه دار باشد . 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت در شب - 10 اردیبهشت 99

سایت در شب با آدرس اینترنتی www.atnight.ir یکی از دیگر از سایت های چندمنظوره پارکینه است که کسب و کارهای زیادی را می تواند پوشش دهد ، در حال حاضر در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم .

قیمت اولیه پنجمین سایت مجموعه پارکینه : 4,800,000 تومان - 28 فروردین 99

سایت عکس رایگان ، پنجمین سایت از مجموعه سایت های پارکینه با آدرس اینترنتی www.axfree.ir هم اکنون با قیمت 4,800,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت عکس رایگان - 24 فروردین 99

سایت عکس رایگان (axfree.ir) ، سایتی است با موضوع عکاسی که آموزش های مفیدی از تکنیک ها و روش های عکاسی در آن قرار داده شده است ، در حال حاضر در حال اضافه کردن محتواهای آموزشی جدیدی در این سایت هستیم .

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت زندگی رویایی - 21 فروردین 99

در حال اضافه کردن تولید محتواهای جدید به سایت زندگی رویایی (lifedream) هستیم . سایت زندگی رویایی ، سایتی است با موضوعات روانشناسی و انگیزشی که امیدواریم مطالب آن برای شما عزیزان جذاب و کاربردی باشد .

تبریک سال نو - 29 اسفند 98

مجموعه پارکینه ، نوروز 99 را خدمت همه شما عزیزان و بزرگوارن تبریک عرض می کند و امیدواریم سالی سرشار از شادی و آرامش را به همراه داشته باشید . نوروزتان پیروز — هر روزتان نوروز

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت آسیایی - 10 اسفند 98

سایت آسیایی / همه چیز درباره آسیا ، سایتی است با موضوعات متنوع درباره آسیا که در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم . 

قیمت اولیه چهارمین سایت مجموعه پارکینه : 4,700,000 تومان - 6 اسفند 98

سایت در شب ، چهارمین سایت از مجموعه سایت های پارکینه با آدرس اینترنتی www.atnight.ir هم اکنون با قیمت 4,700,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت عکس رایگان - 24 بهمن 98

سایت عکس رایگان ، سایتی است با موضوع عکس و عکاسی که در حال اضافه کردن محتواهای جدید به این سایت هستیم . 

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، نهمین سایت - 19 بهمن 98

سایت www.papuk.ir با عنوان فارسی “ گل و گیاه / باغبانی – کشاورزی ” سایتی است کاربردی ویژه علاقه مندان و فعالان به محیط زیست ، گل و گیاه ، باغبانی و کشاورزی که با دامنه رند تک کلمه ای پتانسیل پیشرفت بالایی را در آینده دارد . 

قیمت اولیه سومین سایت مجموعه پارکینه : 5,200,000 تومان - 12 بهمن 98

سایت غذاها و نوشیدنی ها با آدرس اینترنتی www.fooddrink.ir سومین سایت از مجموعه سایت های پارکینه هم اکنون با قیمت 5,200,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت در شب - 11 بهمن 98

سایت در شب یکی دیگر از سایت های جذاب مجموعه پارکینه است که هم اکنون در حال اضافه کردن 20 محتوا جدید به این سایت هستیم .

قیمت اولیه دومین سایت مجموعه پارکینه : 4,900,000 تومان - 7 بهمن 98

سایت سفر آسیایی با آدرس اینترنتی www.asiatrip.ir دومین سایت از مجموعه سایت های پارکینه هم اکنون با قیمت 4,900,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

زمان بر بودن تولید محتواهای سایت سفر آسیایی به دلیل سختی کار است - 6 بهمن 98

این بار حساسیت بیشتری را برای تولید محتوا در بخش ” برنامه های پیشنهادی ” در سایت سفر آسیایی به خرج دادیم و بعد از تعویض 4 نویسنده ، این سری از محتواها رو به اتمام است که نهایتا در چند روز آینده به طور کامل در سایت قرار داده خواهد شد.

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت غذاها و نوشیدنی ها - 3 بهمن 98

سایت غذاها و نوشیدنی ها یک سایت خوشمزه از مجموعه سایت های پارکینه است که یکی از نویسندگان خوبمان از امروز در حال اضافه کردن 20 محتوا جدید به این سایت است . 

تولید محتوا سایت whatday در کنار بقیه سایت ها - 3 بهمن 98

سایت whatday همانطور که می دانید به دلیل ماهیتی که دارد ، بهتر است مطالب تا جای ممکن بروز و جدید باشد به همین خاطر تولید محتواکاران مجموعه پارکینه در کنار مطالب خود در سایت های مختلف برای سایت whatday مطلب تولید خواهند کرد . فعالیت این کار از امروز آغاز شده و امیدواریم که به خوبی پیش برود . 

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت رقص رنگ - 30 دی 98

سایت رقص رنگ  هم اکنون دارای 36 محتوا خوب سئو شده است که در حال اضافه کردن 20 محتوا دیگر به این سایت هستیم و در امیدواریم تا در چند روز آینده به اتمام برسد . 

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، هشتمین سایت - 28 دی 98

سایت www.asiatic.ir با عنوان فارسی ” آسیایی/همه چیز درباره آسیا ” سایتی است جذاب و کاربردی برای کسب و کارهای مختلف و در حال حاضر دارای موضوعات : فرهنگ و هنر آسیا ، علم و تکنولوژی آسیا ، تاریخ آسیا ، طبیعت و حیات وحش آسیا و ورزش های آسیایی می باشد.

آغاز پروژه افزایش سرعت بارگذاری مجموعه اول سایت های پارکینه - 26 دی 98

مجموعه اول سایت های پارکینه شامل 9 سایت به همراه سایت اصلی پارکینه در این پروژه قرار داده شدند و تمام تلاشمان را می کنیم که باز هم در جهت افزایش سرعت بارگذاری سایت ها قدم مثبت دیگری را برداریم و به استانداردهای موجود نزدیک تر شویم.

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت زندگی رویایی - 24 دی 98

20 محتوا جدید دیگر توسط یکی از نویسندگان خوب و مجرب مجموعه پارکینه در حال آماده شدن است و به  سایت زندگی رویایی اضافه می شود . امیدوارم که از خواندن این مطالب جذاب لذت ببرید.

اضافه شدن تولید محتواهای جدید به سایت سفر آسیایی - 12 دی 98

20 تولید محتوای جدید در سه شهر اضافه شده (اصفهان ، پاتایا ، آنتالیا ) به سایت سفر آسیایی در حال آماده شدن است که در زمان کوتاهی به این سایت اضافه خواهد شد .

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، هفتمین سایت - 9 دی 98

سایت lifedream.ir با عنوان فارسی “زندگی رویایی” سایتی پر انرژی با موضوعات روانشناسی مانند : انرژی مثبت ، آرامش ، انگیزه و علاقه ، اعتماد به نفس و … است که می تواند در زندگی همه ما انسان ها کارآمد و مفید باشد

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، ششمین سایت - 2 دی 98

سایت whatday.ir سایتی است کاربردی که در حال حاضر دارای موضوعات با عناوین تقویم تاریخ ، جشن ها و مراسم ، رویدادها و نمایشگاه ها می باشد . انتخاب این سایت برای هر صنف و شغلی می تواند کاربردی جذاب و متفاوت داشته باشد. 

قیمت اولیه اولین سایت مجموعه پارکینه : 4,800,000 تومان - 28 آذر 98

سایت رقص رنگ با آدرس اینترنتی www.colordance.ir اولین سایت از مجموعه سایت های پارکینه هم اکنون با قیمت 4,800,000 تومان آماده فروش می باشد . با مراجعه به منو ” سایت های آماده فروش ” می توانید اطلاعات لازم در مورد چگونگی خرید این سایت را بدست آورید. 

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، پنجمین سایت - 27 آذر 98

سایت ” عکس رایگان ” با آدرس اینترنتی www.axfree.ir ، سایتی است که از دو قسمت گالری تصاویر و مقالاتی جذاب و آموزشی درباره هنر عکاسی  تشکیل شده است . این سایت مناسب هنرمندان ، عکاسان و علاقه مندان به عکس و عکاسی می باشد .

زمان بر بودن آماده شدن سایت ها بدلیل همزمانی طراحی سایت و تولید محتوا است - 20 آبان 98

در بعضی از مواقع ما سایت هایی را آماده داریم و طراحی آن هم تکمیل شده است ولی بدلیل اینکه در حال ورود محتوا اولیه به سایت هستیم ، آن سایت را تا تکمیل تمام موارد معرفی نمی کنیم . در اصل این همزمانی طراحی سایت و تولید محتواها کمی آماده شدن سایت را زمان بر می کند ولی بعد از تکمیل همه موارد و بعد از معرفی ، سایت در وضعیت بسیار مطلوبی خواهد بود. 

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، چهارمین سایت - 25 مهر 98

سایت در شب با آدرس اینترنتی www.atnight.ir سایت جذاب با موضوعی خاص است که برای کسب و کارهای بسیاری کاربرد دارد . زندگی شبانه در سرتاسر دنیا همیشه جریان داشته و دارد و قسمت مهم و زیبای زندگی هر شخصی است و کسب و کارهایی که با زندگی شبانه بیشتر در ارتباط هستند می توانند صاحب آینده این سایت باشند . 

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، سومین سایت - 13 مهر 98

سایت www.fooddrink.ir ، سومین سایت از مجموعه سایت های پارکینه است که برای علاقه مندان و هنرمندان آشپژی و تمام افرادی که به هر شکلی در صنف غذا و نوشیدنی فعالیت می کنند و یا دوستدار خوراکی ها و نوشیدنی های خوشمزه هستند طراحی شده است . 

اضافه شدن نیروی کار جدید به تیم تولیدمحتوا - 7 مهر 98

شدیدا پیگری این موضوع بودیم که با افزایش نیروی کار در بخش تولید محتوا ، تولید محتوای بیشتر و با کیفیت تری را در زمان کمتری در سایت های پارکینه وارد کنیم . خوشبختانه امروز سه نفر نیروی جوان و پر انرژی به این بخش اضافه شدند.

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، دومین سایت - 4 مهر 98

دومین سایت پارکینه ، سایتی با موضوع گردشگری است با آدرس www.asiatrip.ir که کار طراحی و تولید محتوا اولیه آن در 4 مهر 98 به پایان رسید . امید که این سایت ، سایت مناسبی برای علاقه مندان به گردشگری و فعلان صنعت گردشگری باشد .

اتمام طراحی و تولید محتوا اولیه ، اولین سایت - 20 شهریور 98

سایت رقص رنگ با آدرس www.colordance.ir اولین سایت مجموعه پارکینه است . این سایت یک سایت هنری است با موضوع هنر در قالب رنگ که نقش رنگ ها را به صورت خاص تر و پررنگ تری در هنر به تصویر می کشد . این سایت مناسب تمام هنرمندان و هنردوستان است و قابلیت  هر نوع تغییری با توجه به سلیقه ، ایده و خلاقیت مشتری را دارد.

شروع طراحی و تولید محتوا سایت ها به صورت همزمان - 9 شهریور 98

طراحی سایت های پارکینه در تاریخ 9 شهریور 98 آغاز شد و همزمان با آن کار تولید محتواها هم  شروع شد . سعی شد که طراحی سایت ها و تولید محتوا به صورت موازی و همزمان پیش برود تا هم در زمان صرفه جویی شود و هم سایت ها سئو بهتری از همان شروع راه اندازی داشته باشند.

اتمام ترجمه اولین قالب مجموعه پارکینه - 7 شهریور 98

ترجمه اولین قالب مجموعه پارکینه در تاریخ 7 شهریور 98 به پایان رسید . حدود یک ماه ترجمه این قالب زمان برد و سعی شد کدهای اضافی برای امنیت بیشتر قالب حذف شود . حداکثر 15 سایت روی این قالب طراحی می شود و بعد یک قالب دیگر ترجمه خواهد شد . سعی می شود تمام قالب های ترجمه شده چندمنظوره باشد تا امکان هر نوع طراحی و خلاقیتی را برای کاربر فراهم کند .