استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس (بخش اول)

استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس

تعیین یک استراتژی جامع طراحی سایت با وردپرس، یکی از کشفیات مهم تیم پارکینه بوده است. مطلبی که در حال مطالعه آن هستید، می‌تواند ترافیک سایت شما را تا سی و یک درصد افزایش دهد. ما در طول دوران فعالیتمان، آزمون و خطاهای بسیاری انجام دادیم و به همین سبب خوب می‌دانستیم که چیزی کاربر را به سمت یک وبسایت می‌کشاند، چه چیزی روی ترافیک سایت تاثیر نمی‌گذارد و چه چیزی کاربران را از وبسایت دور می‌کند. با این حال، بازنگری به تجربیاتی کاری، به خودی خود نوعی چالش محسوب می‌شد و ما نیاز داشتیم که برای آغاز دوباره فعالیتمان، شرکت در این چالش را به جان بخریم. نتیجه حضور ما در این چالش توانایی تعیین یک استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس شد. این استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس، بر پایه چهار فاکتور اصلی شکل گرفته است.

فاکتور اول (تعیین هدف): ما باید می‌دانستیم که هدفمان از آغاز دوباره فعالیت‌هایمان چیست، همچنین نیاز داشتیم که فرآورده‌های عینی این هدف را بشناسیم.

فاکتور دوم (تعریف کردن برند): باید تعریف دقیقی از گزاره ارزش و پیام برند خود ارائه می‌دادیم، این تعریف به مشتری کمک می‌کند تا بداند چرا باید از بین همه کسب‌ و کارهای فعال، با ما همکاری کند.

فاکتور سوم (تعریف شخصیت کاربر): ما نیاز داشتیم که بدانیم مخاطبمان چه افرادی هستند و ما چه انتظاراتی از مخاطب داریم.

فاکتور چهارم (شناخت فضای رقابت): ما نیاز داشتیم تا برای تعیین استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس، رقبای کاری خودمان و البته استراتژی کاری آن‌ها را بشناسیم.

تعیین هدف به منظور ارائه استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس:

ری‌استارات کردن یک کسب و کار اینترنتی می‌تواد دلایل متنوعی داشته باشد، گاهی قضیه خیلی بیشتر از یک شروع دوباره است، مثلا شاید بخواهید سر و سامانی به کسب و کارتان بدهید. دلیلتان هرچه که باشد، به احتمال زیاد می‌توانید با در نظر گرفتن المان‌هایی که در ادامه درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم، کارتان راه بیفتد. المان اول این است که باید حساب خودتان را از حساب سایر رقبایتان جدا کنید، وقتی که شما یک استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس تعیین می‌کنید، باید به این نکته دقت داشته باشید که استراتژی شما باید مخصوص به خودتان باشد و به شکلی تعیین شود که ماهیتتان را از ماهیت دیگر کسب و کارهای مشابه تمییز دهد. این تمایز باید در جز به جز سایتتان دیده شود.

تعیین هدف به منظور ارائه استراتژی جامع

یکی از مهم‌ترین اهداف صاحب هر وبسایتی، این است که بتواند جایگاه خود در لیست موتورهای جست‌وجو را بیابد و تثبیت کند، در این مسیر باید از قواعد سئو کمک بگیرید. هدف‌گذاری سایت شما باید در عین بلند مدت بودن، از هدف‌های کوتاه مدت تشکیل شده باشد و در نهایت شما باید در راستای هدف وبسایتتان، وبسایتی responsive تولید کنید.

تعریف برند به منظور ارائه استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس:

هدف برند شما چیست؟ برای مثال، هدف تیم پارکینه، کمک به محققان، کسب و کارها و سازمان‌ها است، در حقیقت تیم پارکینه با مدیریت داده‌هایی که در اختیار دارد، بهترین محصول ممکن را به آن‌ها ارائه‌ می‌دهد. شاید فکر کنید که ما بیش از اندازه خوش‌بین هستیم، اما من باور دارم که هدف اصلی ما تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی است. ما تلاش می‌کنیم با ارائه داده‌های مورد نیازتان، شما را خوشحال کنیم. ما از خوشحالی شما خوشحال می‌شویم، بنابراین ای یک بازی برد-برد است. در بخش دوم این محتوا، بیشتر درباره تعریف برند صحبت خواهیم کرد و البته دیگر فاکتورهای تعیین استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس را نیز بررسی می‌کنیم.

مطلب پیشنهادی :

چگونه بهترین طراحی سایت را ارائه دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code