استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس (بخش سوم)

استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس 3

آخرین قدم به منظور ارائه استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس شناخت فضای رقابت است. شناختن رقبایتان، می‌تواند باعث بهبود عملکرد خودتان شود. اگر خودتان هنوز وقت کسب تجربه در زمینه کسب و کارتان را نداشته‌اید، می‌توانید از تجربیات رقبایتان استفاده کنید. دقت داشته باشید که هدف از شناخت رقبا، تمرکز روی آن‌ها نیست. شما باید روی چیزی تمرکز کنید، که قرار است آن را رشد دهید، بنابراین با تمرکز روی رقبا، این رقبایتان هستند که رشد می‌کنند. پس از شناختن فضای کسب و کار، شما آماده ارائه یک استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس هستید، بنابراین باید وارد عرصه عمل شوید.

شروع کار بر اساس استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس

برای شروع، شما باید یک وبسایت طراحی کنید. احتمالا متوجه شده‌اید که در این متن و قسمت‌های قبلی آن، واژه وردپرس، یکی از واژگان کلیدی متون است. شاید از خودتان بپرسید که دلیل تاکید ما روی وردپرس چیست؟ وردپرس، جز محدود بسترهای طراحی سایت است، که به شما اجازه پیاده کردن استراتژی شخصی خودتان را می‌دهد و هیچ چیزی را به شما تحمیل نمی‌کند.

علاوه بر طراحی وبسایت، طراحی لوگو، به کار بردن رنگ‌های متنوع در اجزای مختلف وبسایت، به کار گرفتن تصاویر باحال و کاربر پسند، استفاده از واژگان مدرن و مورد پسند عوام و طراحی صفحات responsive در شکل‌های متنوع، همگی از جمله بخش‌های مشترک در بین هر استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس هستند.

برای این که بتوانید استراتژی قوی‌تری ارائه دهید، می‌توانید از mood board استفاده کنید. mood board نوعی ارائه دیداری از یک فرآیند است که می‌تواند شامل دست نوشته، تصویر و یا نمونه‌ای مخصوص باشد. در هرکجا از فرآیند ارائه یک استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس دچار مشکل شدید، می‌توانید روی کمک تیم پارکینه حساب باز کنید، اصلا چرا از صفر تا صد تنظیم یک استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس کنار هم نباشیم؟ ما و شما در کنار هم جلسات متعددی برگزار می‌کنیم تا بتوانیم بهتر شخصیت شما را درک کنیم، هدف‌هایتان را بشناسیم و درباره مخاطبانتان تحقیق کنیم. سپس با بررسی روانشناسانه عکس‌العمل‌های شما، بهترین تصویری که می‌توان از شما به ذهن مخاطب القا کرد را طراحی می‌کنیم. مثلا این ربات گوگولی یا کاراکترهای مشابه آن، می‌توانند تبدیل به چهره بیزینس شما شوند.

طراحی سایت با وردپرس

آنچه در این سه مقاله گفته شد

در مجموعه مقالاتی که پیرامون چگونگی ارائه استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس خواندیم، یاد گرفتیم که داشتن یک استراتژی جامع برای طراحی سایت با وردپرس یکی از اصلی‌ترین ملزومات موفقیت یک کسب و کار است. برای چینش هر استراتژی جامع شما باید هدف از شروع کسب و کار خود را مشخص کنید، تا بدانید مقصد پروژه‌تان کجاست، سپس باید بتوانید برند خود را تعریف کنید، تا بدین وسیله به مخاطب دلیل برای انتخاب خدماتتان بدهید، با این همه یاد گرفتیم که تعریف برند، نمی‌تواند به خودی خود، مشتری را قانع کند و شما برای قانع کردن مشتری باید شخصیت مشتری را بشناسید. در طی این مسیر باید همواره این موضوع را به خاطر بسپارید که باید تا جایی که امکانش هست، با کمک گرفتن از تجربه رقبایتان، جلوی زیان‌های شخصی را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code